Zásah č. 25

22. 2. 2018 – 9:39
Technická pomoc – měření koncentrací
Kopřivnice – Dvořákova 1097
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k úniky plynu v panelovém domě. Ve spolupráci s poruchovou službou distributora plynu byla prováděna lokalizace úniku. Ten byl identifikován v jednom z bytů. Během zásahu prováděli hasiči kontinuální měření koncentrací. Naštěstí nebylo zjištěno nebezpečné množství, koncentrace se pohybovaly velmi hluboko pod dolní mezí výbušnosti. Nakonec bylo provedeno odvětrání schodišťového prostoru a místo zásahu bylo předáno majiteli objektu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice