Zásah č. 25

22. 2. 2018 – 9:39
Technická pomoc – měření koncentrací
Kopřivnice – Dvořákova 1097
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k úniky plynu v panelovém domě. Ve spolupráci s poruchovou službou distributora plynu byla prováděna lokalizace úniku. Ten byl identifikován v jednom z bytů. Během zásahu prováděli hasiči kontinuální měření koncentrací. Naštěstí nebylo zjištěno nebezpečné množství, koncentrace se pohybovaly velmi hluboko pod dolní mezí výbušnosti. Nakonec bylo provedeno odvětrání schodišťového prostoru a místo zásahu bylo předáno majiteli objektu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice