Zásah č. 28

1. 3. 2018 – 19:06
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – K Očnímu 1480
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor
Info: Jednotka byla vyslána k nahlášenému požáru, který se nacházel na půdě Bubla City Ranche. Po příjezdu hasiči vytvořili dopravní a útočné vedení a pomocí nastavovacího žebříku vstoupili na půdu a uhasili požár, který se nacházel v oblasti komínového tělesa. Vzhledem k tomu, že byl požár zpozorován včas, nedošlo k jeho rozšíření. Hasiči poté ještě termokamerou proměřili teplotu okolo komína a vrátili se zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice