Zásah č. 28

5. 6. 2021 – 13:50
Dopravní nehoda – vyproštění osob
Štramberk – Kozina, silnice II/480
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k dopravní nehodě na silnici II/480 ve Štramberku, kde došlo ke střetu dvou protijedoucích osobních automobilů. V jednom z nich zůstala zaklíněna osoba. K jejímu vyproštění museli hasiči použít hydraulické vyprošťovací zařízení a poté ji opatrně s použitím páteřové desky transportovali z havarovaného vozidla do sanitky zdravotnické záchranné služby. Po dobu záchranných prací musela být silnice zcela uzavřena, poté byl provoz částečně, alespoň v jednom pruhu, uvolněn. Hasiči rovněž museli likvidovat únik provozních náplní z jednoho z havarovaných vozidel. 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice