Zásah č. 29

20. 2. 2017 – 1:48
Požár – nízké budovy
Příbor – Mánesova 1004
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk
Článek + foto na požáry.cz
Info: Požár objektu, ve kterém se nacházela garáž, dílna a technických místností. V době příjezdu jednotek byl objekt plně zasažen požárem včetně automobilu stojícího v garáži. Na likvidaci požáru byly nasazeny tři vodní proudy. Požár byl lokalizován po půlhodině, likvidace byla nahlášena za další dvě hodiny. Při požáru byla popálena jedna osoba, která byla převezena do nemocnice. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 150 tisíc korun.
Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice