Zásah č. 35

19. 4. 2022 – 14:55
Požár – shromaždiště osob
Kopřivnice – Obránců míru 869
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Nový Jičín, HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, JSDH Příbor
Info: Všechny jednotky z 1. stupně poplachu posílené o jednotku z Přibora byly vyslány k ohlášenému požáru v jedné z bytových jednotek v ubytovně na ulici Obránců Míru. Hořelo zařízení kuchyně. Vzhledem k denní době a včasnému ohlášení byl požár podchycen už v zárodku a nestihl napáchat větší škody. Při požáru byla zraněna jedna osoba, které hasiči zajistili předlékařskou první pomoc a poté byla předána zdravotnické záchranné službě k dalšímu ošetření. Po likvidaci požáru byl zasažený prostor odvětrán.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice