Zásah č. 40

29. 2. 2020 – 10:34
Dopravní nehoda – se zraněním
Bordovice – silnice II/483
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. R., JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda dvou osobních vozidel a autobusu. Po příjezdu jednotek na místo události se všechna vozidla nacházela mimo pozemní komunikaci. Hasiči zabezpečili místo zásahu, provedli protipožární opatření a silnici zcela uzavřeli. Řidiči obou osobních vozidel vyvázli bez zranění a ještě před příjezdem první jednotky byli mimo svá vozidla. Bohužel několik pasažérů zůstalo uvězněných v autobuse a jedna z cestujících utrpěla zranění, které si vyžadovalo transport leteckou záchrannou službou. Hasiči vyprostili zraněnou osobu skrz rozbité okno na páteřové desce, následně pomohli ven i dalším pasažérům. Na místo byla povolána speciální technika v podobě jeřábu a vyprošťovacího automobilu z krajské centrální stanice v Ostravě. Po došetření nehody ze strany Policie ČR hasiči uklidili pozemní komunikaci a vrátili se zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice