Zásah č. 40

6. 5. 2024 – 7:49
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Štramberská
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Kopřivnice
Info:
Dopravní nehoda osobního automobilu a motocyklu na křižovatce ulic Štramberská a Hřbitovní. Hasiči se dostavili na místo události ještě před příjezdem záchranné služby. Ihned započali s předlékařským ošetřením zraněného motocyklisty, zajistili místo nehody, provedli kontrolu protipožárních opatření a úniku provozních kapalin. Po příjezdu hlídky dopravního inspektorátu PČR a předání místa zásahu se jednotky vrátily na základnu. Upozorňujeme čtenáře, že červený vůz na fotografii není účastníkem nehody, ale automobil svědka nehody, který na místě poskytoval první pomoc zraněnému.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice