Zásah č. 41

4. 7. 2021 – 18:40
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Záhumenní 1151
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk
Info: První stupeň poplachu byl vyhlášen při ohlášeném požáru ve 12. patře bytového domu na ulici Záhumenní známém jako „včelín“. Po příjezdu na místo začali hasiči ihned tvořit dopravní a útočné vedení. Průzkumem v zasaženém bytě byl zjištěn požár potravin na plotně. Celý byt i společné prostory domu ve vyšších patrech byly silně zakouřeny. Z domu bylo evakuováno několik desítek obyvatel. Po likvidaci požáru byly prostory odvětrány přetlakovou ventilací.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice