Zásah č. 46

22. 5. 2022 – 15:37
Dopravní nehoda – vyproštění osob
Kopřivnice – Lubina, silnice I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního vozidla, které sjelo mimo komunikaci, poškodilo sloup veřejného osvětlení, betonový sloup elektrického vedení a zůstalo ležet na boku. Ve vozidle cestovaly dvě osoby, které byly v době příjezdu jednotek již mimo vozidlo. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a stabilizaci vozidla. Po vyšetření nehody Policií ČR zajistili hasiči vyprotovacím automobilem z centrální stanice územního odboru Nový Jičín vyzvednutí havarovaného vozidla.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice