Zásah č. 47

11. 3. 2020 – 1:08
Požár – nízké budovy
Příbor – Štramberská 1356
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Příbor, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk
Info: Požár jednoho z bytů na ulici Štramberská. Již při příjezdu prvních jednotek se z okna linul tmavý kouř. Hasiči vytvořili dopravní, poté útočné vedení a vstoupili do požárem zasaženého bytu. Uvnitř byla nalezena jedna osoba, která byla předána zdravotnické záchranné službě. Po likvidaci požáru hasiči odvětrali prostory bytu a bytového domu pomocí přetlakových ventilátorů. Několik osob bylo nutné evakuovat a na místo zásahu se také dostavil vyšetřovatel příčin požárů.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice