Zásah č. 47

30. 5. 2022 – 10:49
Planý poplach
Kopřivnice – Masarykovo náměstí 650
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Štramberk
Info: Všechny jednotky z prvního stupně poplachu vyslalo operační středisko na základě hlášení ze systému elektrické požární signalizace v domě s byty zvláštního určení na Masarykově náměstí. Po příjezdu prvních dvou jednotek na místo a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že aktivace čidla nebyla způsobena požárem. Další jednotky jedoucí k zásahu byly odvolány zpět na své základny a událost byla překvalifikována na planý poplach.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice