Zásah č. 49

26. 7. 2021 – 12:54
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Alšova 1141
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Celkem tři jednotky byly v pondělí vyslány k ohlášenému kouři vycházejícího z bytu. Po příjezdu na místo začali hasiči ihned tvořit dopravní a útočné vedení. Průzkumem v zasaženém bytě byl zjištěn požár potravin na plotně. Vlivem požáru došlo také k prohoření plastového potrubí s teplou vodou, proto hasiči uzavřeli hlavní uzávěr vody. Několika nadýchaným osobám kouřem byla poskytnuta předlékařská pomoc a poté byly předány do péče zdravotnické záchranné služby. Panelový dům byl poté odvětrán a jednotky se vrátily zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice