Zásah č. 5

3. 1. 2020 – 12:36
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Havlíčkova 494
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotka byla původně vyslána k otevření uzavřených dveří na žádost Policie ČR. Uvnitř domu se měla nacházet zraněná osoba, a proto hasiči násilně vstoupili do budovy. Po průzkumu nalezli jednu nemohoucí osobu, kterou předali do péče zdravotnické záchranné služby. Vzhledem k tomu, že se domem linul silný zápach po spálených potravinách hasiči neprodleně začali hledat zdroj zápachu. Na sporáku dotyčná osoba vařila, ale vzhledem ke své indispozici už nebyla schopna sporák vypnout. Hasiči dům odvětrali a okolí sporáku proměřili termokamerou.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice