Zásah č. 58

4. 4. 2020 – 18:18
Požár – nízké budovy
Trojanovice
Technika: CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Trojanovice, JSDH Frenštát p. R., JSDH Kunčice p. O., HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor
Info: Jednotka byla vyslána jako posila s velkoobjemovou cisternou k požáru hospodářské budovy v obci Trojanovice. Hořelo v areálu bývalého zemědělského družstva, v němž mělo své prostory několik firem. Zasažena byla jednopodlažní budova o velikosti asi 20 x 15 m. Hasiči nasadili ke zkrocení plamenů a ochraně požárem nezasažených částí několik vodních proudů.Použita byla rovněž výšková technika. K dohašení skrytých ohnisek musela být postupně rozebíraná střešní konstrukce. Celý prostor byl průběžně monitorován termokamerami. K dopravě hasební vody byla zřízená kyvadlová doprava z čerpacího stanoviště u hasičské zbrojnice v Trojanovicích.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice