Zásah č. 58

 11. 7. 2022 – 8:13
Dopravní nehoda – železniční
Kopřivnice – Čs. armády
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZSP Správa železnic
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu na třídě Čs. armády. Vozidlo sjelo mimo vozovku, narazilo do zábradlí, které spadlo do kolejiště a následně na něj najel vlak. Hasiči na místě provedli zajištění místa nehody a protipožární opatření. Cestujícím osobního vozidla poskytli hasiči předlékařskou první pomoc. Ve vlaku se událost obešla bez zranění, ale 3 cestující z automobilu převezla záchranná služba do nemocnice k dalšímu ošetření. Dále hasiči zajistili evakuaci části cestujících z vlaku. Únik provozních kapalin z havarovaného vozidla byl likvidován sorbentem. Provoz na silnici II/480 byl po dobu zásahu částečně omezen, provoz na trati č. 325 mezi stanicemi Kopřivnice a Příbor byl zastaven zcela. 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice