Zásah č. 59

13. 4. 2019 – 15:52
Technická pomoc – odstranění nebezpečných stavů
Kopřivnice – Husova
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Starý Jičín, JSDH Příbor
Info: Vycházející kouř z jedné z řadových garáží. Operační středisko vyslalo na místo všechny jednotky z prvního stupně poplachu. Na místě hasiči zjistili, že se jedná o kouř vycházející z odvětrání na které byla připojena kamna na tuhá paliva. Na místě zasahovala rovněž hlídka Policie ČR a povolán byl i vyšetřovatel HZS. Hasiči provedli kontrolu termokamerou, zdali nedošlo na některém místě k nadměrnému přehřátí konstrukcí. Jednotka ze Starého Jičína se účastnila výjezdu spolu s I. vozem v rámci odborné stáže na stanici HZS MSK v Novém Jičíně. Událost byla z požáru překvalifikována na technickou pomoc.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice