Zásah č. 59

7. 4. 2020 – 13:37
Požár – nízké budovy
Lichnov 320
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. R., JSDH Lichnov, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk, JSDH Příbor
Info: Dvě cisterny z kopřivnické zbrojnice byly vyslány k požáru hospodářské budovy v obci Lichnov. Na požár hromady dřeva, kůlny, garáže a střechy přístavby rodinného domku hasiči nasadili několik vodních proudů. K rozebírání střechy byla povolána rovněž výšková technika ze stanice v Novém Jičíně. Celý prostor byl průběžně monitorován termokamerami. K dopravě hasební vody byla zřízená kyvadlová doprava z čerpacího stanoviště u hasičské zbrojnice ve Frenštátu p.R..

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice