Zásah č. 60

Požár – nízké budovy
Frenštát pod Radhoštěm – Dolní 9
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát pod Radhoštěm, JSDH Kunčice pod Ondřejníkem, JSDH Trojanovice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk
Info: Požár dvoupodlažního objektu v centru města Frenštát p. R.. Hasiči postupně vytvořili dopravní, následně útočné vedení a započali hasební práce. Po násilném otevření vstupních dveří pomocí speciálního hydraulického nářadí hasiči vstoupili se zavodněným proudem do objektu i z druhé strany. S využitím termokamery prohledávali prostor s cílem nalézt případné další osoby a zároveň hasili intenzivní požár. Ze střechy objektu byly zachráněny tři osoby, dalších deset se evakuovalo samo. Čtyři zraněné osoby odvezla záchranná služba do nemocnice. Nasazena byla i přetlaková ventilace.
Foto a video na webu požáry.cz