Zásah č. 61

8. 4. 2020 – 16:41
Požár – nemocnice, LDN, domovy důchodců
Frenštát p. R. – Martinská čtvrť 1137
Technika: CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. R., JSDH Trojanovice, JSDH Kunčice p. O., JSDH Kozlovice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk, JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor
Info: Jednotky z druhého stupně požárního poplachu byly vyslány k požáru v domě s pečovatelskou službou. Naštěstí došlo pouze k zahoření rychlovarné konvice umístěné na kuchyňské lince. Místní jednotka provedla likvidaci požáru ještě v jeho zárodku a poskytla předlékařskou pomoc jedné zraněné osobě. Kopřivnická jednotka byla odvolána v průběhu jízdy operačním střediskem.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice