Zásah č. 62

21. 9. 2021 – 12:11
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Zdeňka Buriana 955
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor
Info: První stupeň poplachu a výjezd čtyř jednotek si vyžádal ohlášený požár v bytovém domě na ulici Zdeňka Buriana. Podle tísňového volání vycházel z okna bytu kouř a nikdo na výzvy k otevření nereagoval. Hasiči ihned po příjezdu vytvořili dopravní a útočné vedení s jedním C proudem a provedli násilný vstup do bytu, který byl v tu dobu již celý zakouřený. V kuchyni byl likvidován požár potravin na sporáku ještě před jeho rozšířením na vybavení kuchyně. Průzkumem v bytu byl nalezen a zachráněn pes, uživatel nebyl přítomen. Po likvidaci požáru byly zasažené prostory odvětrány přetlakovou ventilací.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice