Zásah č. 64

20. 4. 2019 – 16:28
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Obránců míru 989
Technika: CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dvě jednotky byly operačním střediskem vyslány k ohlášenému požáru v kuchyni v jednom z bytů na ulici Obránců míru. Hasiči po příjezdu na místo události ihned začali s tvorbou dopravního a útočného vedení. Následným průzkumem bylo zjištěno, že se jednalo o požár potravin na plotně. Naštěstí nedošlo k jeho rozšíření na zařízení kuchyně. Hasiči zkontrolovali zasažený prostor pomocí termokamery, aby se vyloučilo případné skryté ohnisko a poté byl zakouřený byt přirozeně odvětrán.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice