Zásah č. 64

20. 4. 2019 – 16:28
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Obránců míru 989
Technika: CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dvě jednotky byly operačním střediskem vyslány k ohlášenému požáru v kuchyni v jednom z bytů na ulici Obránců míru. Hasiči po příjezdu na místo události ihned začali s tvorbou dopravního a útočného vedení. Následným průzkumem bylo zjištěno, že se jednalo o požár potravin na plotně. Naštěstí nedošlo k jeho rozšíření na zařízení kuchyně. Hasiči zkontrolovali zasažený prostor pomocí termokamery, aby se vyloučilo případné skryté ohnisko a poté byl zakouřený byt přirozeně odvětrán.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice