Zásah č. 65

3. 10. 2021 – 14:31
Technická pomoc – odstranění nebezpečných stavů
Kopřivnice – Čsl. armády
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice
Info: Dvě jednotky byly vyslány k ohlášenému požáru osobního automobilu na třídě Čsl. armády. Po příjezdu na místo události vycházel z motorového prostoru kouř. Hasiči vytvořili jeden útočný produd „C“. Prohlídkou motorového prostoru bylo zjištěno, že se jedná o technickou závadu na vozidle. Událost byla překvalifikována na technickou pomoc. Motorový prostor byl ještě na závěr prověřen termokamerou, aby se vyloučilo případné skryté ohnisko.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice