Zásah č. 67

1. 5. 2018 – 18:07
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Lubina
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění jedné osoby, která byla v péči zdravotnické záchranné služby (konkrétně posádky rychlé zdravotnické pomoci a rendez-vouz) ještě před příjezdem hasičů. Hasiči zabezpečili místo dopravní nehody, nachystali protipožární opatření, asistovali při ošetřování, odpojili baterii a pomocí sorbentu zamezili dalšímu šíření provozních kapalin. Po zdokumentování nehody ze strany Policie ČR hasiči odtlačili automobil a motocykl mimo pozemní komunikaci, kterou následně uklidili. Po dobu zásahu byla silnice zcela neprůjezdná.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice