Zásah č. 68

Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Vlčovice, silnice 1/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín
Info:
Dopravní nehoda osobního vozidla, které sjelo z komunikace, prorazilo oplocení přilehlého pozemku a zůstalo na boku. Zraněnou osádku vozidla si převzali do péče zdravotníci záchranné služby. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, osvětlili místo zásahu a provedli kontrolu na únik provozních kapalin. Při nehodě došlo k poškození hlavního uzávěru plynu. Hasiči pomocí detekčních prostředků monitorovali případný únik plynu. Na místo byla cestou operačního střediska vyžádána pohotovostní služba distributora plynu. K vyproštění vozidla byla povolána speciální technika z centrální stanice územního odboru HZS v Novém Jičíně.