Zásah č. 7

3. 1. 2017 – 20:11
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Lubina
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, HZS MSK Ostrava-Zábřeh
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, které sjelo mimo komunikaci a zůstalo ležet na boku opřeno střechou o hospodářskou budovu u rodinného domu. Při hrozivě vypadající nehodě naštěstí nedošlo ke zranění, ale hasiči museli zamezit úniku pohonných hmot z vozidla, aby nedošlo k ohrožení životního prostředí. K vyproštění vozidla byla povolána speciální technika z krajské centrální stanice. Po dobu záchranných a likvidačních prací byla silnice částečně a při vyprošťování zcela uzavřena.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice