Zásah č. 72

16. 5. 2018 – 17:58
Technická pomoc – měření koncentrací
Kopřivnice – Francouzská 1189
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Na pokyn krajského operačního a informačního střediska vyjela jednotka k nahlášenému úniku plynu v panelovém domě. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že plyn uniká z jednoho z bytů. Hasiči pomocí detekčních přístrojů proměřili hodnoty v ovzduší a přesně zjistili o jaký plyn se jedná. Naštěstí se jednalo o methan v malém množství a k jeho úniku docházelo z nedopatření. Byt byl přirozeně odvětrán a poté se hasiči vrátili zpátky na své základny.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice