Zásah č. 74

22. 10. 2021 – 17:58
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Francouzská 1196
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Tři jednotky hasičů z prvního stupně poplachu byly operačním střediskem vyslány k ohlášenému požáru v bytovém domě. Po příjezdu na místo hasiči ihned započali s tvorbou dopravního a útočného vedení. Průzkumem v zasaženém bytě byl zjištěn požár potravin na plotně, který se díky včasnému ohlášení na tísňovou linku a rychlému zásahu jednotek nestihl rozšířit. Celý zasažený prostor byl ještě prověřen termokamerou a bylo provedeno odvětrání za použití přetlakové ventilace.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice