Zásah č. 79

11. 5. 2017 – 12:42 
Požár – nízké budovy
Štramberk – Jaroňkova 97
Technika:  CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Štramberk, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor
Info: K požáru roubenky pod Štramberskou trúbou byly vyslány jednotky z 1. stupně požárního poplachu. Na místě bylo zjištěno, že došlo k požáru uvnitř roubenky, který vlivem nepřístupu vzduchu, sám uhasl, ovšem došlo k silnému zakouření celého objektu. Hasiči provedli průzkum v celém objektu zda-li se v něm nenachází případné osoby a provedli nucenou ventilaci objektu. Za pomocí termokamery byly vyhledávána případná skrytá ohniska, která však nalezena nebyla. Požárem způsobená škoda byla vyčíslena na 70 tisíc korun.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice