Zásah č. 80

3. 6. 2018 – 3:50
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Mniší 65
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotka byla vyslána v brzkých ranních hodinách k dopravní nehodě osobního automobilu tovární značky Škoda Felicia. Po příjezdu se již na místě nacházela zdravotnická záchranná služba a Policie ČR. Průzkumem bylo zjištěno jedno osobní auto, které se nacházelo na střeše. Poškozeno bylo rovněž okolí místa nehody. Na místě se nacházela jedna zraněná osoba, která byla v péči zdravotníků. Hasiči provedli zabezpečení místa nehody, odpojení AKU baterie a jímali únik provozních kapalin za pomocí sorpčního materiálu. Po došetření nehody ze strany Policie ČR bylo vozidlo vráceno zpět na kola a odtlačeno mimo pozemní komunikaci.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice