Zásah č. 84

6. 9. 2022 – 21:26
Požár – průmyslové objekty, sklady
Kopřivnice – Areál Tatry 1450/1
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7, DA VW Transporter
Zasahující jednotky:  HZSP Tatra Trucks a.s., HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Příbor
Info: 4 jednotky včetně speciální techniky byly postupně vyslány k požáru v kabelovém kanálu v jednom z výrobních provozů automobilky Tatra. Hasiči museli ve složitých podmínkách likvidovat požár v podzemním kabelovém kanálu. Celý zásah probíhal za téměř nulové viditelnosti v prostředí s toxickými zplodinami a značným vývinem tepla. K likvidaci požáru byly nasazeny dva proudy C. K odvětrání zasažených prostor byla následně ve větším rozsahu nasazena přetlaková ventilace. Předběžně vyčíslená škoda vyšetřovatelem je cca 5 mil. Kč.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice