Zásah č. 85

16. 5. 2017 – 10:20
Technická pomoc – odstranění nebezpečných stavů
Kopřivnice – Vlčovice, silnice 1/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, HZS MSK Ostrava-Zábřeh
Info: Hasiči byli operačním střediskem vysláni do místní části Vlčovice, kde došlo během jízdy nákladního vozidla k uvolnění převáženého hutního materiálu z jeho ložné plochy. Na silnici vypadl asi 6tunový svitek ocelového polotovaru. Jednotky provedly na místě zabezpečení místa zásahu a byla povolána speciální technika – automobilový jeřáb DEMAG AC 60 z krajské centrální stanice, pomocí kterého byl svitek odstraněn z komunikace.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice