Zásah č. 91

15. 6. 2019 – 0:18
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Pod Morávií 1164
Technika: CAS 30 T 815-7, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli operačním střediskem vysláni k požáru v bytu v 3. patře bytového domu. Po příjezdu na místo ihned započali s tvorbou dopravního vedení do budovy a k vyhledání místa požáru byla vyslána průzkumná skupina. Požár se podařilo zachytit díky včasnému ohlášení ještě v jeho počáteční fázi. Od potravin na sporáku začala hořet digestoř a oheň se pomalu šířil dál na kuchyňskou linku. Jedna osoba byla intoxikována zplodinami hoření a byla převezena záchrannou službou do nemocnice k dalšímu ošetření. Vyšetřovatel stanovil předběžnou škodu na cca 10 tis. Kč.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice