Zásah č. 92

16. 6. 2018 – 19:36
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Čs. armády
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda soupravy tahače návěsů, který při výjezdu z kruhového objezdu poškodil sloup veřejného osvětlení, dopravní značení  a bezpečnostní zábradlí vedle komunikace. Řidič, ani nikdo jiný nebyl zraněn. Hasiči provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a provedli kontrolu na případný únik provozních náplní z poškozeného vozidla. Během zásahu byla v místě částečně omezena doprava. Po zadokumentování nehody ze strany Policie ČR provedli hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení odstranění poškozených konstrukcí zábradlí, dopravního značení a sloupu veřejného osvětlení.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice