Zásah č. 93

11. 6. 2020 – 13:29
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Lubina, silnice I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči ze dvou jednotek byli vysláni k dopravní nehodě dvou vozidel na silnici první třídy č. 58 mezi Kopřivnicí a Příborem. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. V jednom z vozidel zůstaly dvě osoby, které hasiči šetrně vyprostili za použití páteřové desky a předali záchranné službě k dalšímu ošetření. Po zadokumentování a vyšetření nehody ze strany Policie ČR byla vozidla odstraněna mimo komunikaci a hasiči poté provedli závěrečný úklid vozovky včetně likvidace uniklých provozních náplní. 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice