Zásah č. 94

28. 5. 2017 – 23:06
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Erbenova 1116
Technika:  CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k požáru v jednom z bytů panelového domu na ul. Erbenova. Již během příjezdu na místo byl vidět stoupající dým z okna ve 4. nadzemním podlaží. Hasiči ihned započali s tvorbou dopravního a útočného vedení. Po vstupu do bytu bylo zjištěno, že hoří potraviny v hrnci na sporáku. Požár byl tedy zlikvidován ještě v jeho zárodku. V bytě se nacházely dvě osoby, které byly vyvedeny na čerstvý vzduch. Škoda při požáru nebyla vyčíslena.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice