Zásah č. 98

24. 10. 2022 – 15:39
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Štefánikova 1156
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK stanice Nový Jičín
Info: Všechny jednotky požární ochrany z 1. stupně poplachu byly vyslány k ohlášenému požáru v bytovém domě na ulici Štefánikova. Po příjezdu jednotek na místo události hasiči souběžně s průzkumem zahájili tvorbu dopravního a útočného vedení. V bytě, z něhož vycházel kouř, byl zjištěn požár kuchyňské linky. Ten nakonec hasiči zlikvidovali jednoduchými hasebními prostředky. Prostory zasažené zplodinami hoření, včetně celého schodiště, byly odvětrány pomocí přetlakové ventilace.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice