Zásah jednotky č. 15

23. 1. 2016 – 4:13
Požár – nízké budovy
Frenštát p. Radhoštěm – Dolní 303
Technika: CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. Radhoštěm, JSDH Trojanovice, JSDH Kunčice p. O., HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Frýdek-Místek
Článek a foto na serveru požáry.cz
Info: Požár bytu v 6 podlažním bytovém domě. Hasiči provedli za pomocí jednoho vodního proudu lokalizaci a následnou likvidaci požáru. Celkem 35 osob muselo být evakuováno. Pro evakuované obyvatele domu byl povolán hasičský autobus, kde několik osob přečkalo v silném mrazu do doby, než se mohli vrátit zpět do svých bytů. Při zásahu nedošlo ke zranění osob, avšak předběžná škoda způsobená požárem byl vyčíslena na milion korun.
Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice