Zásah jednotky č. 151

18. 9. 2015 – 4:48
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Lubina 140
Technika: CAS 24 T 815, CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Příbor, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Lubina, JSDH Štramberk
Info: Hasiči byli vysláni k blíže neurčenému a místem neurčenému rozsáhlému požáru někde v blízkosti čerpací stanice v Lubině Drnholci. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár přístavku se dřevem a dalším materiálem v blízkosti rodinného domu a přístavku pro domací zvířata. Hasiči ihned započali s hasebními pracemi za pomocí tří vodních proudů. Požár byl lokalizován necelou hodinu po ohlášení na tísňovou linku. Během požáru byly zachráněny domací zvířata. Škoda na majetku byla vyčíslena předběžně na 100 tisíc korun.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice