Zásah jednotky č. 156

2. 8. 2016 – 13:44
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Československé armády
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Výjezd k dopravní nehodě 3 osobních vozidel. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo krátce po nehodě k požáru jednoho z vozidel, které se samovolně rozjelo a nabouralo do plotu u domu poblíž silnice. Hasiči nasadili k likvidaci jeden vodní proud, kterým provedli lokalizaci a následnou likvidaci požáru. Vozidlo, u kterého došlo k požáru bylo na LPG pohon a docházelo k úniku tohoto média. Zraněné osoby se nacházely naštěstí mimo vozidla a do péče si je převzala zdravotnická záchranná služba. Jednotky dále provedly protipožární opatření na dalším vozidle, likvidaci úniku provozních kapalin a zabezpečení místa nehody. Nehoda tří vozidel, přičemž jedno z místa nehody odjelo, si vyžádala dvě zraněné osoby a škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 32 tisíc korun (vozidlo a škoda na plotu).

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice