Zásah jednotky č. 178

25. 10. 2015 – 21:27
Požár – nízké budovy
Štramberk – K očnímu 937
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: , JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info: Jednotka byla vyslána k požáru uskladněného dřeva u rodinného domu ve Štramberku. Hořelo dřevo v přístřešku o velikosti cca 6×3 m vedle rodinného domu. Hasiči pomoci jednoho vysokotlakého proudu nejprve zkrotili plameny a poté museli velkou část uloženého dřeva vyskladnit, aby mohly být zlikvidována i skrytá ohniska. Po celou dobu byl zasažený prostor monitorován pomocí termokamery. Kromě škody na uskladněném materiálu a konstrukci dřevníku byla vlivem sálavého tepla poškozena i fasáda vedle stojícího domu. Vyšetřovatel odhadl předběžnou škodu na 80 tis. Kč.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice