Zásah jednotky č. 185

24. 9. 2016 – 9:52
Technická pomoc – měření koncentrací
Kopřivnice – Kpt. Nálepky 1069
Technika: CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k zápachu plynu na ulici. Po příjezdu na místo byl zápach opravdu cítit, nicméně detektory nebylo nic naměřeno. Po příjezdu protiplynového automobilu z Nového Jičína byl k detekci využit citlivější přístroj, kterým už byly naměřeny koncentrace až 200 ppm plynu. Na místo se dostavila plynárenská pohotovost, která svými přístroji provedla další měření a naměřila až jednu desetinu objemového procenta plynu v ovzduší. Událost byla předána pohotovostní službě a jednotky se vrátily zpět na základny.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice