Zásah jednotky č. 185

24. 9. 2016 – 9:52
Technická pomoc – měření koncentrací
Kopřivnice – Kpt. Nálepky 1069
Technika: CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k zápachu plynu na ulici. Po příjezdu na místo byl zápach opravdu cítit, nicméně detektory nebylo nic naměřeno. Po příjezdu protiplynového automobilu z Nového Jičína byl k detekci využit citlivější přístroj, kterým už byly naměřeny koncentrace až 200 ppm plynu. Na místo se dostavila plynárenská pohotovost, která svými přístroji provedla další měření a naměřila až jednu desetinu objemového procenta plynu v ovzduší. Událost byla předána pohotovostní službě a jednotky se vrátily zpět na základny.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice