Zásah jednotky č. 37

2. 3. 2016 – 14:45
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Panská
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k blíže nespecifikované dopravní nehodě na ul. Panská. Na místě bylo zjištěno, že došlo k dopravní nehodě osobního automobilu a linkového autobusu. Při nehodě se zranili dva cestující v autobuse. Jednotky provedly zabezpečení místa nehody, protipožární opatření a likvidaci úniku provozních kapalin. Komunikace byla po celou dobu nehody zcela uzavřena a doprava byla hasiči usměrňována přes přilehlé parkoviště. Po odtažení vozidel byla silnice v místě nehody uklizena.
Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice