Zásah jednotky č. 38

4. 3. 2016 – 7:00
Požár – saze v komíně
Kopřivnice – Kadláčkova 394
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk
Info: Hasiči byli vysláni ke kouři, který údajně vycházel z domu podnikatelů na ul. Kadláčkova. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že ze zmíněného objektu vychází pouze pára, avšak v sousedícím domě došlo k požáru sazí v komíně, odkud došlo také k vývinu většího množství kouře. Požár sazí potvrdil následně i majitel domu. Hasiči tedy provedli kontrolní měření komínového tělesa termokamerou a zjistili, že dochází stále k hoření uvnitř komína. Požár byl tedy likvidován a vyčištěn kominickým nářadím. Majitel nemovitosti byl poučen o dalšímu postupu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice