Zásah jednotky č. 5

9. 1. 2016 – 7:06
Planý poplach
Kopřivnice – Obránců míru 704
Technika: CAS 32 T 815, OA MB Vito
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín
Info: Všechny jednotky z prvního stupně požárního poplachu byly vyslány k ohlášenému požáru sklepa v bytovém domě. Hasiči na místě provedli průzkum sklepních prostor, kde zjistili, že suterén domu je lehce zakouřen. Za pomocí termokamery bylo vyhledáváno možné ohnisko, současně byl prováděn průzkum v přilehlých vchodech, které jsou navzájem propojeny. Požár naštěstí nebyl potvrzen a událost byla překvalifikována na planý poplach.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice