Zásah jednotky č. 52

10. 4. 2016 – 15:49
Technická pomoc – otevření uzavřených prostor
Kopřivnice – 17. listopadu 1230
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk
Info: Akutní otevření bytu, ve kterém se za zamčenými dveřmi měla nacházet zdravotně indisponovaná osoba. Hasiči provedli otevření bytu, následně ihned poskytli předlékařskou první pomoc a na místo byla povolána zdravotnická záchranná služba. Po nezbytném ošetření provedli hasiči ještě transport osoby do sanitky. Na místě zasahovala v rámci stáže u HZS MSK také dobrovolná jednotka ze Štramberka.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice