Zásah jednotky č. 68

5. 5. 2016 – 16:52
Technická pomoc – odstranění nebezpečných stavů
Kopřivnice – Ke Koryčce 772
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Technická závada na průtokovém ohřívači vody (karmě). Vlivem této závady došlo k úniku vody a nebezpečného oxidu uhelnatého. Jelikož se v době poruchy v bytě nacházely dvě osoby, které měly příznaky otravy tímto plynem, byla na místo povolána zdravotnická záchranná služba, která osoby převezla do nemocnice. Před příjezdem hasičů provedli obyvatelé domu uzavření plynu a vody. Na místo byla povolána plynárenská havarijní služba a plynové zařízení bylo vyloučeno z užívání, do doby než bude provedena revize.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice