Zkusili jsme Moravskoslezskou ligu

uvodV sobotu 11.8. 2007 jsme přijeli do Petřvaldíku, kde jsme si zkusili zaběhnout soutěž zařazenou do Moravskoslezské ligy.

Moravskoslezská liga je špičková soutěž v požárním sportu – požárním útoku. Každoročně se ji zúčastňuje velký počet týmů, které se přímo specializují na tento typ soutěže. Zúčastnit se soutěží zařazených do MS ligy se ovšem může kdokoliv, tedy i tým, který není přihlášený do ligy a tak jsme to tuto sobotu zkusili i my. V Petřvaldíku se sešlo na startu 55 týmů, z toho bylo 14 družstev žen. Naše soutěžní družstvo dokončilo útok i přes drobné zaváhání na koši a dosáhlo času 17,948 s. Nejlepší družstva dosahují času kolem 14 s, nejrychlejší bylo letos družstvo Prchalova s časem 13,799.
Bližší informace o MS Lize se můžete dozvědět na jejich informačním serveru.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice