Okrsková soutěž v požárním sportu 2007

2V sobotu 2.6. 2007 proběhlo v Mniším okrskové kolo v požárním sportu a zároveň pohárová soutěž O pohár rady města. Účast na této soutěži je tradiční položkou v ročním plánu odborné přípravy členů jednotky.

Okrsková soutěž v požárním sportu se skládá ze dvou disciplín: běhu na 100 m překážek (překonání 2m bariéry, uchopení dvou kotoučů hadic, běh přes kladinu, spojení hadic, napojení na rozdělovač a proudnici) a požárního útoku. Zúčastnily se všechny SDH kopřivnického okrsku s výjimkou Štramberka, tj. Kopřivnice, Mniší, Vlčovice, Lubina I – Drnholec, Lubina II – Větřkovice, Závišice, Rybí a Ženklava. Pořadí okrskové soutěže je určeno součtem 4 nejlepších časů jednotlivců v běhu na 100m s překážkami a časem požárního útoku. Druhé soutěže „O pohár rady města“, se zúčastnily všechny přihlášené týmy z okrskové soutěže a navíc smíšené družstvo z Vlčovic. Soutěžní družstvo Kopřivnice obsadilo v obou soutěžích 4. místo.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice