Rozšíření výbavy naší CAS 24 T 815

uvodV pátek 16.11.2007 jsme přivezli z podniku THT Polička (výrobce požární nástavby) naši Tatru. Vozidlo bylo podle plánu odvezeno ke kontrole po roce užívání a zároveň bylo namontováno rozšířené vybavení – osvětlovací stožár s elektrocentrálou a několik dalších drobných úprav.

Podle zadání bylo vozidlo vybaveno osvětlovacím, pneumaticky výsuvným stožárem Teklite s osvětlovací rampou s halogenovými reflektory 2×500 W. Zdrojem elektrického proudu je elektrocentrála GEKO 2,5KVA. Ta může kromě připojení osvětlovacího stožáru sloužit i jako zdroj pro jiná zařízení. Komplet generátoru se stožárem je umístěn v levé přední skříni požární nástavby, kde byla pro něj provedena příprava již při stavbě nového vozidla. Dále byly na horní plošinu nástavby upevněny dva držáky na sudy se sorbenty a do levé zadní skříně byl namontován držák pro ruční vyprošťovací nástroj VRVN1.Fotografie z THT Polička při výrobě naší Tatry v roce 2006

 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice