Zásah č. 10

7. 1. 2017 – 19:46
Požár – průmyslové objekty, sklady
Kopřivnice – Štefánikova 251
Technika: CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva, OA MB Vito
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor, HZS MSK Bílovec, Frýdek-Místek, Ostrava (Zábřeh, Poruba, Fifejdy, Jih, Přívoz, Slezská), ZÚ Hlučín, HZSP Tatra Trucks, HZSP Letiště Mošnov, JSDH Závišice, JSDH Frenštát p. R., JSDH Trojanovice, JSDH Dobratice, JSDH Brušperk, JSDH Petřvald, JSDH Sedlnice, JSDH Studénka, JSDH Ostrava-Radvanice, JSDH Ostrava-Stará Bělá, JSDH Vratimov, JSDH Frýdlant nad Ostravici, JSDH Bílovec, JSDH Šenov, JSDH Palkovice, JSDH Odry, JSDH Fulnek, JSDH Starý Jičín
Info: Rozsáhlý požár průmyslových hal o rozměrech cca 170 x 70 metrů. Likvidace požáru zabrala hasičům téměř 24 hodin. Více informací v samostatném článku.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice